نمایشگاه ریلی

عکس الاستومری

عکس ذوب ریزی

عکس اسلایدر الاستومری

عکس ذوب ریزی

عکس پالت کار اسلایدر

عکس پالت کار

فعالیت های ما

طراحی و مهندسی

طراحی و مهندسی

مدل سازی

مدل سازی

فرم گیری و ذوب ریزی

فرم گیری و ذوب ریزی

عملیات حرارتی

عملیات حرارتی

شات بلاست و ماشین کاری

شات بلاست و ماشین کاری

آزمایشگاه

آزمایشگاه

بازرسی و کنترل کیفیت

بازرسی و کنترل کیفیت

بسته بندی و ارسال

بسته بندی و ارسال

درباره ما

معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت صنایع ریخته گری اصفهان با تکیه بر نیروهای کارشناس و متخصص خود ضمن اخذ گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه، ISO 9001 (سیستم مدیریت کیفیت) ، ISO 14001 ( سیستم مدیریت زیست محیطی) ، OHSAS 18001 (سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت) از شرکت SGS سوییس گردیده است. همچنین این شرکت توانسته است به عنوان اولین شرکت ریخته گری موفق به اخذ تاییدیه استاندارد انطباق اتحادیه اروپا CE از شرکت QAL انگلستان در خصوص تولید قطعات ریخته گری معادن، قطعات کارخانجات سیمان و قطعات صنایع ریلی در سال ۱۳۹۳ شد. همچنین در همین سال این شرکت به عنوان خوشنام ترین شرکت ایرانی در زمینه ریخته گری، گواهینامه استاندارد کیفیت و بهره وری اتحادیه اروپا و جایزه تاثیرگذارترین شرکت ریخته گری از موسسه بین المللی ICS را اخذ نمود. شایان ذکر است آزمایشگاه متالورژی این شرکت از سال ۱۳۸۹ با استقرار سیستم مدیریت آزمایشگاه ISO/IEC 17025 به عنوان همکار اداره استاندارد از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (NACI) اعتبار دهی شده است. صنایع ریخته گری اصفهان در کارنامه خود عنوان واحد نمونه کشوری در سالهای ۱۳۸۱، ۱۳۸۵، ۱۳۸۸ و ۱۳۸۹و همچنین نخبه صنعت و معدن و کار آفرین نمونه در سال ۱۳۸۵ را دارا می باشد. شرکت صنایع ریخته گری اصفهان درسال ۱۳۵۰ تاسیس گردید.این شرکت تاکنون توانسته خدمات ارزنده ای به صنایع مختلف کشور ازجمله معادن ، کارخانجات سیمان ، نفت و گاز  ، صنعت حمل و نقل ریلی ، فولادسازی و … ارائه نماید .

(بیشتر…)

تیم مدیریت

تیم مدیریت

خط مشی، استراتژی و اهداف

خط مشی، استراتژی و اهداف

شرکت صنایع ریخته گری اصفهان تولید کننده قطعات فولادی از سال ۱۳۶۳ فعالیت خود را آغاز نموده است این مجموعه با استعانت از خداوند متعال ، با اعتقاد به بهبود مستمر در جهت ارتقاء سطح کیفیت محصولات تولیدی ، افزایش رضایت مشتریان ، افزایش سطح ایمنی و بهداشت پرسنل ، توجه به نیازمندی های زیست محیطی ، برآورده سازی الزامات قانونی در سطوح مختلف بر مبنای استانداردهای  ISO  ۹۰۰۱  ، ISO  ۱۴۰۰۱  و OHSAS  ۱۸۰۰۱ میباشد

(بیشتر…)

دستاوردها و افتخارات

دستاوردها و افتخارات

شرکت صنایع ریخته گری اصفهان با تکیه بر نیروهای کارشناس و متخصص خود ضمن اخذ گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه، ISO 9001 (سیستم مدیریت کیفیت) ، ISO 14001 ( سیستم مدیریت زیست محیطی) ، OHSAS 18001 (سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت) از شرکت SGS سوییس گردیده است. همچنین این شرکت توانسته است به عنوان اولین شرکت ریخته گری موفق به اخذ تاییدیه استاندارد انطباق اتحادیه اروپا CE از شرکت QAL انگلستان در خصوص تولید قطعات ریخته گری معادن، قطعات کارخانجات سیمان و قطعات صنایع ریلی در سال ۱۳۹۳ شد و در همین سال این شرکت به عنوان خوشنام ترین شرکت ایرانی در زمینه ریخته گری، گواهینامه استاندارد کیفیت و بهره وری اتحادیه اروپا و جایزه تاثیرگذارترین شرکت ریخته گری از موسسه بین المللی ICS را اخذ نمود.

شایان ذکر است آزمایشگاه متالورژی این شرکت از سال ۱۳۸۹ با استقرار سیستم مدیریت آزمایشگاه ISO/IEC 17025 به عنوان همکار اداره استاندارد از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران (NACI) اعتبار دهی شده است. صنایع ریخته گری اصفهان در کارنامه خود عنوان واحد نمونه کشوری در سالهای ۱۳۸۱، ۱۳۸۵، ۱۳۸۸ و ۱۳۸۹و همچنین نخبه صنعت و معدن و کار آفرین نمونه در سال ۱۳۸۵ را دارا می باشد.

(بیشتر…)

دستاوردهای زیست محیطی و HSE

دستاوردهای زیست محیطی و HSE

شرکت صنایع ریخته گری اصفهان متعهد است که تاثیرات زیست محیطی ناشی از فعالیتها و محصولات خود را با بکار گیری روشهای مناسب و بهبود مستمر در عملکردها و با رعایت اصول کلی همچون انطباق با قوانین و مقررات ، استقرار موثر و بهبود مستمر سیستم مدیریت زیست محیطی ، مدیریت محصولات ، پایش و گزارش دهی مناسب ، تشویق و ترغیب کارکنان ، در راستای حفظ محیط زیست و توجه به مسئولیتهای اجتماعی زیست محیطی به حداقل برساند.

(بیشتر…)

مشتریان ما

1- mes iran

شرکت ملی صنایع مس ایران

2-chadormalu

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

3-chadurmalu

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو

4-RAH AHAN JOMHORI

شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران

5-mapna

گروه مپنا

6-zob ahan

شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان

7-folad

مجتمع فولاد مبارکه

8-ASEC CEMENT

ASEC CEMENT

8-KHD

KHD

10-NAFT

شرکت ملی نفت ایران

11-SIMAN HEGMATAN

شرکت سیمان هگمتان

12-SIMAN TEHRAN

شرکت سیمان تهران

13-SIMAN SEPAHAN

شرکت سیمان سپاهان

14- TEJARAT MEHRIZ

شرکت سیمان تجارت مهریز

15-ABYEK

شرکت سیمان آبیک

16-ALMAHDI

شرکت آلومینیوم المهدی هرمزال

17-HORMOZGAN

شرکت سیمان هرمزگان

18-ESF

شرکت سیمان اصفهان

19-KERMAN

شرکت سیمان کرمان

20-ARDESTAN SIMAN

شرکت سیمان اردستان

21-BENVID

شرکت سیمان سفید بنوید

22- SAVE SIMAN

شرکت سیمان ساوه

23- DOROD SIMAN

شرکت سیمان دورود

24-DARAB SIMAN

شرکت سیمان داراب

25-SIMAN FARS NO

شرکت سیمان فارس نو

26-MOMTAZAN KERMA

شرکت سیمان ممتازان کرمان

27- MASHN SAZI ARAK

شرکت ماشین سازی اراک

Map