• 031-33802385-6

خط مشی سیستم مدیریت یکپارچه

شرکت صنایع ریخته گری اصفهان با برخورداری از نیروهای انسانی آموزش دیده و مجرب، طی دهه‌ها فعالیت در زمینه تولید قطعات چدنی، فولادی، چدن‌ها و فولادهای آلیاژی با رعایت اصول فنی، کیفی و اقتصادی در حال فعالیت می باشد. همچنین این شرکت در راستای تداوم و تکامل نظام مدیریتی و تحقق اهداف استراتژیک، استقرار و پیاده سازی استانداردهای ISO9001:2015، ISO14001:2015 و ISO45001:2018 را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و بر رعایت الزامات استانداردهای مذکور را مطابق با اهداف ذیل تاکید دارد:

❖ توسعه نگرش فرآیندی (مدیریت فرآیند کسب و کار- BPM) و اتوماسیون صنعتی با رویکرد افزایش بهره‌وری، حفظ محیط زیست، ایجاد تولید مکانیزه و بهره‌ور.

❖ افزایش سهم بازارهای هدف، حفظ و توسعه سبد محصولات بازارهای داخلی و خارجی همراه با ارتباط موثر با مشتریان.

❖ حفظ و ارتقاء سطح دانش سازمانی، افزایش تعداد محصولات دانش بنیان با بهره مندی از توان مراکز علمی و گسترش پروژه‌های تحقیق و توسعه.

❖ تدوام رویکرد تاب آوری در شرایط متغیر جامعه و حرکت به سمت اهداف سازمان به منظور تعالی هرچه بیش‌تر.

❖ انطباق فعالیت های شرکت با الزامات و مقررات قانونی، استانداردها و الزامات مشتریان و بهبود مستمر آن با آموزش پرسنل، ایجاد انگیزه و مشارکت آن ها در محیط کاری مناسب.

❖ مدیریت ریسک‏ها و فرصت‏های سیستم مدیریت کیفیت، مخاطرات ایمنی و بهداشت و جنبه های زیست محیطی ناشی از فعالیت ها و محصولات سازمان و همچنین تعهد به مشاوره و مشارکت با کارکنان.

❖ افزایش ارتباط موثر و بهره ور با تامین کنندگان و پیمانکاران وفادار سازمان و تامین مستقیم مواد اولیه مورد نیاز و در صورت امکان.

❖ تلاش در جهت حفظ و افزایش سطح رضایتمندی مشتریان از طریق بهبود کیفیت، افزایش کارکرد و تحویل بموقع محصولات تولیدی همراه با رسیدگی و پاسخگوئی به شکایات مشتریان.

❖ برنامه ریزی منظم و انجام اقدامات کارآمد و مداوم جهت پیشگیری و کاهش حوادث نیروی انسانی، پیامدهای زیست محیطی، آلودگی ها، افزایش سلامت شغلی پرسنل و استفاده بهینه از منابع انرژی.

اینجانب ضمن اعتقاد و پایبندی خود به اهداف اعلام شده فوق، دو مورد زیر را علاوه بر اهداف، از مسئولیت های اجتماعی سازمان دانسته و از کلیه همکاران محترم درخواست مشارکت در فراگیری، درک و اجرای کامل این موارد را به منظور دستیابی به اهداف سازمان و بهبود مستمر را دارد.

❖ سازمان، محیط زیست را امانتی ارزشمند می داند؛ لذا خود را متعهد دانسته که کلیه اقدامات لازم را در فعالیت های خود در حد امکان، جهت حفاظت از محیط زیست و پیشگیری از آلوده نمودن آن، انجام دهد.

❖سازمان سلامتی همکاران را مد نظر قرار می دهد؛ لذا در کلیه فعالیت ها، جهت فراهم نمودن شرایط کاری ایمن و سالم به منظور پیشگیری از مصدومیت مرتبط با کار و بیماری های شغلی متناسب با شرایط سازمان خود را متعهد می داند.

مدیریت عامل شرکت صنایع ریخته گری اصفهان
رضا حاجی رستم

  • اصفهان، شهرک صنعتی محمودآباد، خیابان شماره ۲۴
  • ۰۳۱-۳۳۸۰۲۳۸۵
  • ۰۳۱-۳۳۸۰۲۳۸۶
  • ۰۳۱-۳۳۸۰۲۳۸۴
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیغام

لطفا نام خود را وارد نمایید !
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید!
لطفا موضوع را وارد نمایید !
تعداد کارکتر باید بین 5 تا 1000 عدد باشد!
  ایمیل ارسال نشد !   ایمیل ارسال شد.

جوایز صنایع ریخته‌گری اصفهان

DSC 0001
DSC 0047
DSC 0063
DSC 0066
DSC 0075
DSC 0083
DSC 0085
Untitled 1
cr-013
بالا