• 031-33802385-6
previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Shadow
Slider

مجموعه ضربه‌گیر

مجموعه ضربه‌گیر که در اصلاح فنی و مهندسی به shock absorberها معروفند معمولا برای محافظت ازمجموعه کوپلینگ یا به عبارت بهتر محافظت از بدنه واگن ها در صنایع ریلی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اکثر کشور های عضو USSRاز مجموعه ضربه‌گیرهای شش ضلعی گونه که مجموعه‌ای از خاصیت فنریت و اصطکاکی برای جذب و خفه کردن ضربه دارند استفاده می کنند. ضربه گیر ها به لحاظ جنس فنر و میزان حرکت کلاهک (کورس) دارای انواع مختلفی هستند.

عمده ترین جنس فنرهای فولادی است ولی از آنجایی که فولادها مستعد به خوردگی (زنگ زدگی) هستند نسل جدید ضربه گیرها به بازار آمده و درون آنها بجای فنر فلزی از پلیمر استفاده می‌شود ولی پلیمر نیز به دلیل نوع پیوندهای پلیمری بعد از زمانی در حدود 5 سال خشک می‌شوند از این رو در جدید ترین نسل آنها از فنرهای الاستومر استفاده می شود که هیچکدام از مشکلات فنرفلزی و پلیمر را نداشته و در عین حال توانایی جذب انرژی بیشتری را دارد.

از لحاظ کورس دو نوع 90 و 110 عمده ترین کورس‌های مورد استفاده در صنایع ریلی هستند. صنایع ریخته‌گری اصفهان در حال حاضر توانایی تولید انواع ضربه‌گیر با کورس‌های 90 و 110 با فنر های فلزی و الاستومری را دارا می‌باشد.

  • اصفهان، شهرک صنعتی محمودآباد، خیابان شماره ۲۴
  • ۰۳۱-۳۳۸۰۲۳۸۵
  • ۰۳۱-۳۳۸۰۲۳۸۶
  • ۰۳۱-۳۳۸۰۲۳۸۴
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ارسال پیغام

لطفا نام خود را وارد نمایید !
لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید!
لطفا موضوع را وارد نمایید !
تعداد کارکتر باید بین 5 تا 1000 عدد باشد!
  ایمیل ارسال نشد !   ایمیل ارسال شد.

جوایز صنایع ریخته‌گری اصفهان

DSC 0001
DSC 0047
DSC 0063
DSC 0066
DSC 0075
DSC 0083
DSC 0085
Untitled 1
cr-013
بالا